Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
*Kids / No Gi / 15-18 years / Boys / Beginner / -60 kg
(KIDS)
K27
Finished
Lamberd Chamburaev
Ratiborets Vienna
Won by Submission - 00:45
Vojtěch Lazar Draculino Trinec
Adult / No Gi / Male / Intermediate / Adults / -83 kg
(Adults)
8-7
Finished
Ondřej Michejda
Draculino Trinec
Michal Žubor Slovak Grappling Academy Won by Decision - 05:00
Adult / No Gi / Male / Beginner / Adults / -83 kg
(Adults)
1-4
Finished
Vojtech Šika
Renzo Gracie Prague
Won by points - 05:00
Jakub Dujka Brennen Brno
*Kids / No Gi / 15-18 years / Boys / Beginner / -60 kg
(KIDS)
Finished
Pavel Tesař
Samba Jiu Jitsu
Erik Czékus Jetsaam Gym Brno Won by Walkover
Kids / Gi / 7-9 years / Mix / All levels / -36 kg
(KIDS)
K20
Finished
Šimon Popelka
DSC GYM CESKA TREBOVA
Won by Submission - 00:26
Martin Vlček SVČ Rosice BJJ
Adult / No Gi / Male / Beginner / Adults / -70 kg
(Adults)
6-7
Finished
Tomáš Horáček
Tigers MMA Hranice
Won by Submission - 00:59
Václav Tomšů MMA Zlín
Adult / No Gi / Female / Intermediate / Adults / +70kg
(Adults)
4-2
Finished
Lucie Brokešová
SWAG Academy
Klára Kubešová Draculino Trinec Won by Decision - 05:00
Adult / No Gi / Male / Intermediate / Adults / -91 kg
(Adults)
5-5
Finished
Vladimir Blaho
Submission Fighting Academy
Filip Verdun Jungle Bjj Won by Decision - 05:00
Adult / No Gi / Female / Beginner / Adults / -55 kg
(Adults)
1-2
Finished
Zuzana Černá
Sportovní Klub Pretorian Židlochovice
Sára Kadlecová Gladiators Gym - Bulletproof Won by points - 05:00
Adult / No Gi / Male / Beginner / Adults / -77 kg
(Adults)
Finished
Marek Tetour
Reinders MMA
Won by Walkover
Daniel Jašek Field Gym
*Kids / No Gi / 15-18 years / Boys / Intermediate / -65 kg
(KIDS)
K32
Finished
Jan Šubrt
RBSD Šumperk
Dominik Ilkov Tiger Fight Club Chomutov Won by Submission - 02:57
Adult / No Gi / Male / Intermediate / Adults / -77 kg
(Adults)
7-3
Finished
Dominik Chmúra
Submission Fighting Academy
Won by Submission - 02:10
Emir Plojovic Ratiborets Vienna
*Kids / Gi / 10-12 years / Girls / White/grey belt / -45 kg
(KIDS)
K33
Finished
Bibiana Dvořáková
DSC GYM CESKA TREBOVA
Michaela Kováčiková Fighting gym Topoľčany Won by Decision - 04:00
Adult / No Gi / Female / Intermediate / Adults / -60 kg
(Adults)
5-2
Finished
Sára Štěpánová
Penta Gym Prague
Won by Submission - 02:54
Lili Racz Mjölnir
*Kids / No Gi / 13-14 years / Girls / Beginner / +55 kg
(KIDS)
K21
Finished
Adéla Kotková
Fight club ceske budejovice
Anežka Jašková Jungle Bjj Won by Submission - 02:56
Adult / No Gi / Male / Beginner / Adults / -77 kg
(Adults)
2-5
Finished
Tomáš Vavrečka
Draculino Opava
Jan Látal Snapdown Team Olomouc Won by points - 05:00
Adult / No Gi / Male / Beginner / Adults / -65 kg
(Adults)
3-3
Finished
Toan Ngo
Ultimate Gym Brno
Jakub Hauser BJJHB Pretorian Team Won by Decision - 05:00
Kids / Gi / 4-6 years / Mix / All levels / -24 kg
(KIDS)
K29
Finished
Michal Böhm
ŠK BEST FITNESS SENEC
Alexander Polák Draculino Frýdek-Místek Won by points - 02:00
Adult / No Gi / Male / Intermediate / Adults / -77 kg
(Adults)
Finished
Rudolf Kosička
SWAG Academy
Nikolas Mucudis Sportovní Klub Pretorian Pardubice Won by Walkover
Kids / Gi / 7-9 years / Mix / All levels / -32 kg
(KIDS)
K29
Finished
Sebastian Chmelo
ŠK BEST FITNESS SENEC
Nikola Kremličková GB Draculino - MM gym Won by points - 04:30
*Kids / Gi / 10-12 years / Boys / White/grey belt / -50 kg
(KIDS)
K27
Finished
Jáchym Čala
GB Draculino - MM gym
Won by points - 04:00
Vojtěch Jež DSC GYM CESKA TREBOVA
Adult / No Gi / Male / Intermediate / Adults / -83 kg
(Adults)
8-4
Finished
Jakub Chemišinec
Choketopus gym
David Salka Wiking BJJ Won by Submission - 02:04
*Kids / No Gi / 15-18 years / Boys / Beginner / -60 kg
(KIDS)
K28
Finished
Vojtěch Lazar
Draculino Trinec
Erik Czékus Jetsaam Gym Brno Won by Submission - 00:26
Kids / Gi / 10-12 years / Boys / White/grey belt / -45 kg
(KIDS)
K33
Finished
Martin Vlček
Jungle Bjj
David Adamčík Jungle Bjj Won by Decision - 04:00
Adult / No Gi / Male / Beginner / Adults / -70 kg
(Adults)
6-4
Finished
Jan Jilčík
Sportovní Klub Pretorian Židlochovice
Won by Submission - 04:54
Jakub Ryška Tigers MMA Hranice
*Kids / No Gi / 15-18 years / Boys / Intermediate / -80 kg
(KIDS)
K26
Finished
Daniil Kosiak
SC Borets
Won by points - 04:00
Metod ŠKARABELA Draculino Frýdek-Místek
*Kids / No Gi / 15-18 years / Girls / Beginner / -60 kg
(KIDS)
K25
Finished
Unknown User
Hanuman gym Bratislava
Lenka Brnyaková RBSD Šumperk Won by points - 04:00
Adult / No Gi / Male / Intermediate / Adults / -77 kg
(Adults)
7-4
Finished
Jakub Gottwald
Snapdown Team Olomouc
Won by Decision - 05:00
Jan Baron Draculino Trinec
Adult / No Gi / Male / Beginner / Masters 35+ / -77 kg
(Adults)
Finished
Lubomír Sliva
Duran Submission Wrestling
Jan Látal Snapdown Team Olomouc Won by Walkover
Kids / Gi / 4-6 years / Mix / All levels / -24 kg
(KIDS)
K30
Finished
Daniela Šrubařová
Draculino Frýdek-Místek
Alex Janda DSC GYM CESKA TREBOVA Won by Submission - 00:45
Kids / Gi / 7-9 years / Mix / All levels / -40 kg
(KIDS)
Finished
Tomáš Fikr
Academy of Movement
Won by Walkover
Tomáš Stuchlík GB Draculino - MM gym
Kids / Gi / 10-12 years / Boys / White/grey belt / -45 kg
(KIDS)
K34
Finished
Filip Charvát
GB Draculino - MM gym
Jiří Spitzer SKP Copacabana Valachien Gym Vsetín Won by Submission - 00:42