Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Kids / No Gi / 4-6 years / Mix / All levels / -24 kg
(KIDS)
K1
Završeno
Michal Böhm
ŠK BEST FITNESS SENEC
Ondřej Pehr Samba Jiu Jitsu Pobedio Odlukom - 02:00
*Kids / No Gi / 10-12 years / Boys / Beginner / -50 kg
(KIDS)
K1
Završeno
Sviatoslav Malafi
Draculino Trinec
Pobedio Završnicom - 01:45
Simon Starý Hanuman gym Bratislava
Kids / No Gi / 7-9 years / Mix / All levels / -32 kg
(KIDS)
K1
Završeno
Petr Tesař
Samba Jiu Jitsu
Matúš Škorec Klub Jiu Jitsu Žiar nad Hronom Pobedio Završnicom - 01:06
Kids / Gi / 7-9 years / Mix / All levels / -36 kg
(KIDS)
K1
Završeno
Martin Vlček
SVČ Rosice BJJ
Pobedio Završnicom - 01:24
Jiří Ulman Gauner Club Jihlava
*Kids / Gi / 4-6 years / Mix / All levels / -18 kg
(KIDS)
K1
Završeno
Milan Kadlec
DSC GYM CESKA TREBOVA
Maxim Nerad DSC GYM CESKA TREBOVA Pobeda po poenima - 02:00
*Kids / Gi / 7-9 years / Mix / All levels / -24 kg
(KIDS)
K1
Završeno
Eliška Francová
Choketopus gym
Darek Kročil GB Draculino - MM gym Pobedio Završnicom - 00:16
Kids / Gi / 4-6 years / Mix / All levels / -36 kg
(KIDS)
K4
Završeno
Šárka Říhová
DSC GYM CESKA TREBOVA
Tadeáš Kondělka Draculino Frýdek-Místek Pobedio Odlukom - 02:00
*Kids / No Gi / 13-14 years / Boys / Beginner / -60 kg
(KIDS)
K1
Završeno
Marek Sečkár
MMA&BJJ NITRA
Pobedio Završnicom - 03:20
Šimon Šimek RBSD Šumperk
Kids / No Gi / 7-9 years / Mix / All levels / -28 kg
(KIDS)
K2
Završeno
Simon Kovac
Arte Suave Martin
Pobedio Odlukom - 03:00
Matyas Kamensky Wiking BJJ
Kids / No Gi / 7-9 years / Mix / All levels / -32 kg
(KIDS)
K2
Završeno
Unknown User
Gladiators Gym - Bulletproof
Pobedio Završnicom - 01:46
Tereza Šulcová RBSD Šumperk
*Kids / Gi / 10-12 years / Boys / White/grey belt / -32 kg
(KIDS)
K4
Završeno
Ondřej Šatava
Academy of Movement
Keszi Matus ŠK BEST FITNESS SENEC Pobedio Završnicom - 00:33
*Kids / Gi / 7-9 years / Mix / All levels / -24 kg
(KIDS)
K3
Završeno
Jiří Polzer
Ultimate Gym Brno
Pobedio Završnicom - 00:15
Natai Adonai GB Draculino - MM gym
Kids / Gi / 7-9 years / Mix / All levels / -36 kg
(KIDS)
K2
Završeno
Katka Luptaková
Arte Suave Martin
Pobedio Završnicom - 00:44
Faissal Moro Samba Jiu Jitsu
*Kids / No Gi / 10-12 years / Boys / Intermediate / +60 kg
(KIDS)
K2
Završeno
Marek Bludský
RBSD Šumperk
Michal Vanický Bjj imp Louny Pobeda po poenima - 04:00
Kids / No Gi / 4-6 years / Mix / All levels / -24 kg
(KIDS)
K2
Završeno
Michal Böhm
ŠK BEST FITNESS SENEC
Pobedio Odlukom - 02:00
Adélka Bugnerová
*Kids / Gi / 10-12 years / Boys / White/grey belt / -32 kg
(KIDS)
K5
Završeno
Abubakar Chamburaev
Ratiborets Vienna
Pobedio Završnicom - 01:20
David Martinčík Samba Jiu Jitsu
*Kids / Gi / 7-9 years / Mix / All levels / -24 kg
(KIDS)
K2
Završeno
Viktoria Hošková
Jungle Bjj
Kristian Langer Samba Jiu Jitsu Pobeda po poenima - 03:00
Kids / Gi / 7-9 years / Mix / All levels / -36 kg
(KIDS)
K3
Završeno
Šimon Popelka
DSC GYM CESKA TREBOVA
Pobedio Završnicom - 00:08
Ivana Jakimovska Wiking BJJ
*Kids / No Gi / 10-12 years / Boys / Beginner / -50 kg
(KIDS)
K2
Završeno
Sviatoslav Malafi
Draculino Trinec
Pobedio Završnicom - 01:25
Tobiáš Deutschar Gauner Club Jihlava
Kids / No Gi / 7-9 years / Mix / All levels / -28 kg
(KIDS)
K3
Završeno
Max Kypěna
Samba Jiu Jitsu
Pobedio Završnicom - 00:36
Jan Koch RBSD Šumperk
Kids / No Gi / 10-12 years / Boys / Beginner / -36 kg
(KIDS)
K6
Završeno
Dmytro Demchuk
Ratiborets Vienna
Pobeda po poenima - 04:00
Sergei Kovalev Ratiborets Vienna
Kids / Gi / 7-9 years / Mix / All levels / -36 kg
(KIDS)
K7
Završeno
Unknown User
Gladiators Gym - Bulletproof
Pobedio Završnicom - 01:52
Tobiáš Nerad DSC GYM CESKA TREBOVA
Kids / Gi / 4-6 years / Mix / All levels / -24 kg
(KIDS)
K16
Završeno
Jakub Pallai
ŠK BEST FITNESS SENEC
Pobedio Završnicom - 00:54
Daniela Šrubařová Draculino Frýdek-Místek
*Kids / Gi / 10-12 years / Girls / Yellow/orange/green belt / -50 kg
(KIDS)
K5
Završeno
NICOL STOJANOVÁ
DSC GYM CESKA TREBOVA
Elen Pešornová DSC GYM CESKA TREBOVA Pobedio Završnicom - 00:57
*Kids / Gi / 13-14 years / Girls / White/grey belt / -50 kg
(KIDS)
K6
Završeno
Valerie Veselá
GB Draculino - MM gym
Alena Dvořáková GB Draculino - MM gym Pobedio Završnicom - 01:48
Kids / Gi / 7-9 years / Mix / All levels / +45Kg
(KIDS)
K9
Završeno
Zuzana Večerková
GB Draculino - MM gym
Pobeda po poenima - 03:00
Patrik Trnka Gauner Club Jihlava
*Kids / Gi / 10-12 years / Boys / White/grey belt / -32 kg
(KIDS)
K11
Završeno
Keszi Matus
ŠK BEST FITNESS SENEC
Pobedio Završnicom - 01:54
Adam Dočkal Tiger gym
*Kids / Gi / 10-12 years / Boys / White/grey belt / -55 kg
(KIDS)
K17
Završeno
Tadeáš Kaderka
Draculino Frýdek-Místek
Pobedio Završnicom - 00:36
Šimon Vyroubal Samba Jiu Jitsu
*Kids / No Gi / 10-12 years / Girls / Beginner / -50 kg
(KIDS)
K16
Završeno
Unknown User
DSC GYM CESKA TREBOVA
Pobedio Završnicom - 00:11
Thea Kamenska Wiking BJJ
Kids / No Gi / 4-6 years / Mix / All levels / -24 kg
(KIDS)
K3
Završeno
Adélka Bugnerová
Ondřej Pehr Samba Jiu Jitsu Pobeda po poenima - 02:00
Kids / Gi / 7-9 years / Mix / All levels / -36 kg
(KIDS)
K4
Završeno
Jiří Ulman
Gauner Club Jihlava
Pobeda po poenima - 03:00
Katka Luptaková Arte Suave Martin
*Kids / No Gi / 10-12 years / Boys / Beginner / -50 kg
(KIDS)
K3
Završeno
Tobiáš Deutschar
Gauner Club Jihlava
Simon Starý Hanuman gym Bratislava Pobedio Završnicom - 00:30